Eczacılık Fakültesi

Eczacılık Fakültesi

Komisyonlar

ECZACILIK FAKÜLTESİ KOMİSYONLARI  

 

EĞİTİM-ÖĞRETİM KOMİSYONU

Prof. Dr. Bedia KAYMAKÇIOĞLU (Başkan)

Yard.Doç.Dr. Ayşen KURT CÜCÜ, Analitik Kimya AD.

Prof. Dr. Fikriye URAS, Biyokimya AD.

Prof.Dr.Ümran SOYOĞUL GÜRER, Farmasötik Mikrobiyoloji AD.

Prof.Dr.Sinem GÖKTÜRK, Eczacılık Temel Bilimleri AD.

Prof.Dr.Semra ŞARDAŞ, Farmasötik Toksikoloji AD.

Prof.Dr.İlkay KÜÇÜKGÜZEL, Farmasötik Kimya AD.

Prof.Dr.Levent KABASAKAL, Farmakoloji AD.

Prof.Dr.Fikret Vehbi İZZETTİN, Klinik Ecz. AD.

Doç.Dr. Oya KERİMOĞLU, Farmasötik Teknoloji AD.

Doç.Dr. Ali Demir SEZER, Farmasötik Biyoteknoloji AD.

Doç.Dr.Leyla BİTİŞ, Farmakognozi AD.

Yrd.Doç.Dr. Gizem BULUT, Farmasötik Botanik AD.

Yrd.Doç.Dr. G.Hale ÖZCÖMERT COŞKUN, Eczacılık İşletmeciliği AD.

Prof.Dr.Mesut SANCAR, Klinik Ecz. AD.

 

E-BÜLTEN ve WEB SİTESİ KOMİSYONU

Doç.Dr.Timuçin UĞURLU (Başkan)

Prof.Dr.Bedia KAYMAKÇIOĞLU

Prof.Dr.Mesut SANCAR

Yrd.Doç.Dr. Erkan RAYAMAN

Yrd.Doç.Dr. Deniz ÇIKLA YILMAZ

Yrd.Doç.Dr. Sevil ŞENKARDEŞ

Yrd.Doç.Dr.Turgut TAŞKIN

Arş.Gör. Turgut ŞEKERLER

Arş.Gör.Fatih TOK

 

EĞİTİM-ÖĞRETİM REHBERİ ve EĞİTİM-ÖĞRETİM BROŞÜRÜ KOMİSYONU

Prof.Dr. Ş.Güniz KÜÇÜKGÜZEL (Başkan)

Doç.Dr. Timuçin UĞURLU

Prof.Dr. Bedia KAYMAKÇIOĞLU

Prof.Dr.Mesut SANCAR

Yrd.Doç.Dr.Pervin RAYAMAN

Arş.Gör.Fatih TOK

Arş.Gör.Sevcan GÜL AKGÜN

Turan TUNA (Fakülte Sekreteri)

 

STAJ KOMİSYONU

Doç.Dr.Timuçin UĞURLU (Başkan)

Ahmet GÜNAY (Muhasebe Bürosu)

 

ENDÜSTRİ STAJI

Doç.Dr.Oya KERİMOĞLU (Koordinatör)

Prof.Dr.Semra ŞARDAŞ

Prof.Dr.Güler YALÇIN

Prof.Dr.Türkan YURDUN

Prof.Dr.İlkay KÜÇÜKGÜZEL

Doç.Dr.Sevda SELÇUK

Doç.Dr.Ali Demir SEZER

Yrd.Doç.Dr.Sevgi KARAKUŞ

Y.Doç.Dr.Sevinç ŞAHBAZ

Arş.Gör.İhsan HAN

Dr.Ecz.Arzu DURAN

Ecz.Nilhan UZMAN

Ecz.Nuray HABİL

Ecz.Gamze DOĞAN

Ecz.Dilek Durmaz GÖLELİ

Ecz.Serkan KUŞCU

Ecz.Feryal ÜLKÜCÜ

 

UYGULAMA ECZANESİ STAJI 

Ecz.Aylin SANCAR (Koordinatör)

Y.Doç.Dr.Hale ÖZCÖMERT COŞKUN

Ecz.Müge YEŞİLDAĞ

Ecz.Esra DALKILIÇ

 

HASTANE ECZANESİ STAJI

Prof.Dr.Mesut SANCAR (Koordinatör)

Prof.Dr.Fikriye URAS

Prof.Dr.Fikret Vehbİ İZZETTİN

Prof.Dr.Şule RABUŞ APİKOĞLU

Yrd.Doç.Dr.Betül OKUYAN

Yrd.Doç.Dr.Halil AKSOY

Uzm.Ecz.Senem Özgür SARI

Uzm.Ecz.Divin SEVGEN

Ecz. Yasin Murat KOÇBERBER

Ecz. Hakkı ÖZÇELİK

Ecz. Aslı YILDIRIM

Ecz. Aylin ALTANLAR

Ecz. Aytül KÖSEOĞLU

Ecz.Anıl SÖNMEZ

 

ECZANE STAJI

Prof.Dr.Azize ŞENER (Koordinatör)

Doç.Dr.Kübra ELÇİOĞLU

Yrd.Doç.Dr.Seher KARSLI ÇEPPİOĞLU

Yrd.Doç.Dr. Ayfer BECEREN

Y.Doç.Dr.Pelin ÇIKLA SÜZGÜN

Arş.Gör.Muhammed Emin ÇAM

Arş.Gör. Ceyda EKENTOK

Ecz.Esra DALKILIÇ

Dr.Ecz. Doğa HALAÇOĞLU

Dr.Ecz.Nehir GÜLERMAN

Dr.Ecz.Nihal KALYONCUOĞLU

Ecz. Şahande SEZER

Ecz. Gül KARA

Ecz. Kazım AYKANAT

Ecz.Tahir ÖZELÇİ (Malatya Ecz.Odası Bşk.)

Ecz.Onur Ferhat KARACAN (Samsun Ecz.Odası Bşk.)

 

AKREDİTASYON -STRATEJİ GELİŞTİRME KOMİSYONU

Prof.Dr. Ş.Güniz KÜÇÜKGÜZEL Dekan, F.Kimya AD

Doç.Dr. Timuçin UĞURLU (Koordinatör) Dekan Yrd., F.Teknoloji AD.

Prof.Dr. Bedia KAYMAKÇIOĞLU Dekan Yrd, F.Kimya AD

Prof Dr. Göksel ŞENER Eczacılık Meslek Bilimleri Bölüm Bşk. ,Farmakoloji AD.

Prof.Dr. Ümran Soyoğul Gürer Eczacılık Temel Bilimleri Bölüm Bşk., Farmasötik Mikrobiyoloji AD

Prof.Dr.Semra ŞARDAŞ, F.Toksikoloji AD.

Prof.Dr.Gülgün TINAZ, Eczacılık Temel Bilimleri AD

Doç.Dr. Derya ÖZSAVCI, Biyokimya AD

Doç.Dr. Leyla BİTİŞ, Farmakognozi AD

Prof.Dr. Mesut SANCAR, Klinik Eczacılık AD

Doç.Dr. Ali Demir SEZER Farmasötik Biyoteknoloji AD

Y.Doç.Dr.Erkan RAYAMAN, Farmasötik Mikrobiyoloji AD

Y.Doç.Dr.Sevinç SAHBAZ, F.Teknoloji AD.

Yrd.Doç.Dr. Gülbin ERDOĞAN Analitik Kimya AD

Yrd.Doç.Dr. İsmail ŞENKARDEŞ, F.Botanik AD

Yrd.Doç. Dr. Sevgi KARAKUŞ  Mezunlar Derneği YK Genel Sekreteri

Arş.Gör. Aslı DEMİRCİ Farmasötik Kimya AD

Turan Tuna Fakülte Sekreteri

Ayten VELİOĞLU AKTAŞ, Öğrenci İşleri Koordinatörlüğü Yrd.

Reyhan BAKİ,  Öğrenci İşleri Bürosu Sorumlusu

Semra ŞENGÜL ÖZCAN Yazı İşleri Bürosu Sorumlusu

Sinan MERAL Personel İşleri Bürosu Sorumlusu

Ecz.Mustafa TURUNÇ, TEKB Yön.Kurulu Bşk.

Ecz.Bedrettin ŞAHBAZ, Mezun

Ecz. Filiz SEVEN, Mezun

Ecz.Gül KARA, Mezun

Ecz.Ayşegül İMİL KADER,Mezun

Fakülte Öğrenci Temsilcisi (Fatih YETER)

Marmara Eczacılık Kulübü Bşk (Fatih YETER)

Farmakademi Kulübü Bşk.(Defne Buse BURGUT )

MUPSA Bşk.(Simge SARI)

 

MÜZE KOMİSYONU

Doç.Dr. Ali Demir SEZER (Başkan)

Prof.Dr. Ş. Güniz KÜÇÜKGÜZEL

Yrd.Doç. Dr. Ali ŞEN

Yrd.Doç.Dr. Hale ÖZCÖMERT COŞKUN 

Arş.Gör. Ceyda EKENTOK

Prof.Dr. Emre DÖLEN

Mert SANDALCI

 

BURS VE YURTLAR KOMİSYONU

Prof.Dr.Bedia KAYMAKÇIOĞLU (Başkan)

Prof.Dr.Göksel ŞENER

Doç.Dr. Timuçin UĞURLU

 

BURS ALT KOMİSYONU

Prof.Dr.Ümran SOYOĞUL GÜRER (Başkan)

Yrd.Doç.Dr.Rabia OBA

Yrd.Doç.Dr.Serap KARADERİ

Yrd.Doç.Dr.Yeşim TALMAN

Yrd.Doç.Dr. Gülbin ERDOĞAN

 

M.Ü.YAYIN ALT KOMİSYONU

Doç.Dr. Timuçin UĞURLU (Başkan)

Prof.Dr. İlkay KÜÇÜKGÜZEL

Prof.Dr. Osman Ziya SAYHAN

Prof.Dr. Feyza ARICIOĞLU

 

SOSYAL ve KÜLTÜREL ETKİNLİKLERKOMİSYONU   

Yrd.Doç.Dr. Burçak GÜRBÜZ (Müzik Sorumlusu)

Yrd.Doç .Dr. Ahmet DOĞAN (Spor Sorumlusu- Başkan)

Arş.Gör. Ceyda EKENTOK (Bayan Voleybol Sorumlusu)

Arş.Gör. M.İhsan Han (Futbol ve Erkek Voleybol Sorumlusu)

 

DERS ve SINAV PROGRAMLARINI HAZIRLAMA KOMİSYONU

Prof.Dr.Bedia KAYMAKÇIOĞLU (Başkan)

Yrd.Doç.Dr.Bahar GÖKER

Yrd.Doç.Dr.Suna ÖZBAŞ TURAN

Yrd.Doç.Dr.İsmail ŞENKARDEŞ

Yrd.Doç.Dr.Seher Karslı ÇEPPİOĞLU

Yrd.Doç.Dr. Gökçen YAŞAYAN

Öğr.Gör.Dr.Serap AYAZ

Arş.Gör.Aslı Demirci

Ayten VELİOĞLU AKTAŞ,  Öğrenci İşleri Koordinatörlüğü Yrd.

 

Bu sayfa Eczacılık Fakültesi tarafından en son 11.07.2017 14:38:42 tarihinde güncellenmiştir.