Eczacılık Fakültesi

Eczacılık Fakültesi

Komisyonlar

ECZACILIK FAKÜLTESİ KOMİSYONLARI

EĞİTİM-ÖĞRETİM KOMİSYONU

Prof. Dr. Bedia KAYMAKÇIOĞLU (Başkan)

Dr.Öğr.Üyesi Ayşen KURT CÜCÜ

Prof. Dr. Fikriye URAS, Biyokimya AD.

Prof.Dr.Ümran SOYOĞUL GÜRER, Farmasötik Mikrobiyoloji AD.

Prof.Dr. Sinem GÖKTÜRK, Eczacılık Temel Bilimleri AD.

Prof.Dr.Türkan YURDUN, Farmasötik Toksikoloji AD.

Prof.Dr. İlkay KÜÇÜKGÜZEL, Farmasötik Kimya AD.

Prof.Dr. Levent KABASAKAL, Farmakoloji AD.

Prof.Dr. Fikret Vehbi İZZETTİN, Klinik Ecz. AD.

Prof.Dr. Mesut SANCAR, Klinik Ecz. AD.

Prof.Dr. Leyla BİTİŞ, Farmakognozi AD.

Prof.Dr. Timuçin UĞURLU, Farmasötik Teknoloji AD.

Doç.Dr. Ali Demir SEZER, Farmasötik Biyoteknoloji AD.

Dr.Öğr.Üyesi Gizem BULUT, Farmasötik Botanik AD.

Dr.Öğr.Üyesi G.Hale ÖZCÖMERT COŞKUN, Eczacılık İşletmeciliği AD.

Dr.Öğr.Üyesi Seher KARSLI ÇEPPİOĞLU

 

E-BÜLTEN ve WEB SİTESİ KOMİSYONU

Dr.Öğr.Üyesi Erkan RAYAMAN (Başkan)

Prof.Dr.Bedia KAYMAKÇIOĞLU

Dr.Öğr.Üyesi Ali ŞEN

Dr.Öğr.Üyesi Sevil ŞENKARDEŞ

Arş.Gör. Turgut ŞEKERLER

Arş.Gör.Fatih TOK

Arş.Gör. Ozan TEKDEMİR

 

EĞİTİM-ÖĞRETİM REHBERİ ve EĞİTİM-ÖĞRETİM BROŞÜRÜ KOMİSYONU

Prof.Dr. Ş.Güniz KÜÇÜKGÜZEL (Başkan)

Prof.Dr. Bedia KAYMAKÇIOĞLU

Prof.Dr.Mesut SANCAR

Dr.Öğr.Üyesi Pervin RAYAMAN

Dr.Öğr.Üyesi Gökçen YAŞAYAN

Dr.Öğr.Üyesi Sevcan GÜL AKGÜN

Arş.Gör. Ceyda EKENTOK

Arş.Gör.Fatih TOK

Turan TUNA (Fakülte Sekreteri)

 

STAJ KOMİSYONU

Dr.Öğr.Üyesi Sevinç ŞAHBAZ (Başkan)

Ahmet GÜNAY (Muhasebe Bürosu)

 

ENDÜSTRİ STAJI

Doç.Dr.Oya KERİMOĞLU (Koordinatör)

Prof.Dr.Türkan YURDUN

Prof.Dr.İlkay KÜÇÜKGÜZEL

Prof.Dr.Timuçin UĞURLU

Doç.Dr.Ali Demir SEZER

Dr.Öğr.Üyesi Sevgi KARAKUŞ

Dr.Öğr.Üyesi Emine ALARÇİN

Dr.Öğr.Üyesi Pelin ÇIKLA SÜZGÜN

Dr.Ecz.Arzu DURAN

Ecz.Naz ÇAKIR

Ecz.Berat BARAN

Ecz.Erdem GİRGİN

Ecz.Ayşegül KADER

Ecz.Nuray HABİL

Ecz.Serkan KUŞCU

Ecz.Feryal ÜLKÜCÜ

 

UYGULAMA ECZANESİ STAJI 

Dr.Öğr.Üyesi Hale ÖZCÖMERT COŞKUN (Koordinatör)

Ecz.Aylin SANCAR

Ecz.Müge YEŞİLDAĞ

Ecz.Esra DALKILIÇ

 

HASTANE ECZANESİ STAJI

Prof.Dr.Mesut SANCAR (Koordinatör)

Prof.Dr.Fikriye URAS

Prof.Dr.Fikret Vehbİ İZZETTİN

Prof.Dr.Şule RABUŞ APİKOĞLU

Doç.Dr.Betül OKUYAN

Dr.Öğr.Üyesi Halil AKSOY

Uzm.Ecz.Senem Özgür SARI

Uzm.Ecz.Divin SEVGEN

Ecz. Yasin Murat KOÇBERBER

Ecz. Hakkı ÖZÇELİK

Ecz. Aslı YILDIRIM

Ecz. Aylin ALTANLAR

Ecz. Aytül KÖSEOĞLU

Ecz.Anıl SÖNMEZ

 

ECZANE STAJI

Prof.Dr.Azize ŞENER (Koordinatör)

Prof.Dr.Kübra ELÇİOĞLU

Dr.Öğr.Üyesi Seher KARSLI ÇEPPİOĞLU

Dr.Öğr.Üyesi Ayfer BECEREN

Arş.Gör.Ozan TEKDEMİR

Arş.Gör.Setenay ÖZER

Ecz.Esra DALKILIÇ

Dr.Ecz. Doğa HALAÇOĞLU

Dr.Ecz.Nehir GÜLERMAN

Dr.Ecz.Nihal KALYONCUOĞLU

Ecz.Lale VURAL

Ecz. Gül KARA

Ecz. Kazım AYKANAT

Ecz.Tahir ÖZELÇİ (Malatya Ecz.Odası Bşk.)

Ecz.Onur Ferhat KARACAN (Samsun Ecz.Odası Bşk.)

Ecz.Zozan PADEL (İstanbul Eczacı Odası)

 

STRATEJİ GELİŞTİRME KOMİSYONU

Prof.Dr. Ş.Güniz KÜÇÜKGÜZEL Dekan, F.Kimya AD

Dr.Öğr.Üyesi Sevinç ŞAHBAZ (Koordinatör)

Prof.Dr. Bedia KAYMAKÇIOĞLU Dekan Yrd, F.Kimya AD

Prof.Dr. Leyla BİTİŞ, Eczacılık Meslek Bilimleri Bölüm Bşk.,Farmakognozi AD

Prof.Dr. Fikriye URAS Eczacılık Temel Bilimleri Bölüm Bşk.,Biyokimya AD

Prof.Dr .Gülgün TINAZ, Eczacılık Temel Bilimleri AD

Prof.Dr. Mesut SANCAR, Klinik Eczacılık AD

Doç.Dr. Derya ÖZSAVCI, Biyokimya AD

Doç.Dr. Ali Demir SEZER Farmasötik Biyoteknoloji AD

Dr.Öğr.Üyesi Erkan RAYAMAN, Farmasötik Mikrobiyoloji AD

Dr.Öğr.Üyesi Gökçen YAŞAYAN, F.Teknoloji AD.

Dr.Öğr.Üyesi Ali ŞEN Farmakognozi AD

Dr.Öğr.Üyesi Sevgi KARAKUŞ  Mezunlar Derneği Bşk.Yrd.

Dr.Öğr.Üyesi Necla KULABAŞ

Arş.Gör.Dr.  Aslı DEMİRCİ Farmasötik Kimya AD

Arş.Gör. Ozan TEKDEMİR

Arş.Gör. Setenay ÖZER

Turan Tuna Fakülte Sekreteri

Ayten VELİOĞLU AKTAŞ, Öğrenci İşleri Koordinatörlüğü Yrd.

Aylin SANCAR, Kalite Koordinatörü

Reyhan BAKI,  Öğrenci İşleri Bürosu Sorumlusu

Sinan MERAL Personel İşleri Bürosu Sorumlusu

Ecz.Mustafa TURUNÇ, TEKB Yön.Kurulu Bşk.

Ecz.Bedrettin ŞAHBAZ, Mezun

Ecz. Filiz SEVEN, Mezun

Ecz.Gül KARA, Mezun

Ecz.Ayşegül İMİL KADER,Mezun

Fakülte Öğrenci Temsilcisi (Fatih YETER)

Marmara Eczacılık Kulübü Bşk (Fatih YETER)

Farmakademi Kulübü Bşk.(Defne Buse BURGUT )

MUPSA Bşk.(İpek ERENDOR)

 

MÜZE KOMİSYONU

Doç.Dr. Ali Demir SEZER (Başkan)

Prof.Dr.Ş.Güniz KÜÇÜKGÜZEL

Dr.Öğr.Üyesi Ali ŞEN

Dr.Öğr.Üyesi Hale ÖZCÖMERT COŞKUN 

Arş.Gör.Ceyda EKENTOK

Prof.Dr.Emre DÖLEN

Mert SANDALCI

 

BURS VE YURTLAR KOMİSYONU

Prof.Dr.Bedia KAYMAKÇIOĞLU (Başkan)

Prof.Dr.Leyla BİTİŞ

Prof.Dr.Timuçin UĞURLU

Prof.Dr.Fikriye URAS

 

BURS ALT KOMİSYONU

Prof.Dr.Ümran SOYOĞUL GÜRER (Başkan)

Dr.Öğr.Üyesi Serap KARADERİ

Dr.Öğr.Üyesi Yeşim TALMAN

Dr.Öğr.Üyesi Gülbin ERDOĞAN

 

M.Ü.YAYIN ALT KOMİSYONU

Prof.Dr. İlkay KÜÇÜKGÜZEL (Başkan)

Doç.Dr. Oya KERİMOĞLU

Prof.Dr. Feyza ARICIOĞLU

 

SOSYAL ve KÜLTÜREL ETKİNLİKLER KOMİSYONU   

Dr.Öğr.Üyesi Burçak GÜRBÜZ (Müzik Sorumlusu)

Dr.Öğr.Üyesi Ahmet DOĞAN (Spor Sorumlusu- Başkan)

Arş.Gör. Ceyda EKENTOK (Bayan Voleybol Sorumlusu)

Arş.Gör. Ozan TEKDEMİR (Futbol ve Erkek Voleybol Sorumlusu)

Arş.Gör. Fatih TOK (Basketbol Sorumlusu)

 

DERS ve SINAV PROGRAMLARINI HAZIRLAMA KOMİSYONU

Prof.Dr.Bedia KAYMAKÇIOĞLU (Başkan)

Dr.Öğr.Üyesi Sevinç ŞAHBAZ

Dr.Öğr.Üyesi Ali ŞEN

Dr.Öğr.Üyesi İsmail ŞENKARDEŞ

Dr.Öğr.Üyesi Suna ÖZBAŞ TURAN

Öğr.Gör.Dr.Gökçen YAŞAYAN

Öğr.Gör.Dr.Serap AYAZ SEYHAN

Arş.Gör.Dr. Aslı DEMİRCİ

Ayten VELİOĞLU AKTAŞ,  Öğrenci İşleri Koordinatörlüğü Yrd.

Bu sayfa Eczacılık Fakültesi tarafından en son 26.04.2018 12:04:25 tarihinde güncellenmiştir.