Marmara Eczacılık Kulübü 31 Ekim 2014 tarihinde Novartis Farmakovijilans Biriminden Sn. Ertuğrul ÇELEBİ'yi ağırladı. İlaç Güvenliği ve Farmakovijilans hakkında yapılan konferans karşılıklı soru-cevap şeklinde devam etti. Ayrıca staj olanakları ve yurt içi - yurt dışı çalışma imkanı konularının da konuşulduğu kariyer günleri etkinliğine katılımlarından dolayı Ertuğrul ÇELEBİ'ye teşekkür plaketi takdim edildi.
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/Etkinlikler/2014/Eylül/MEK_1.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/Etkinlikler/2014/Eylül/MEK_2.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/Etkinlikler/2014/Eylül/MEK_3.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/Etkinlikler/2014/Eylül/MEK_5.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/Etkinlikler/2014/Eylül/MEK_4.jpg)
Bu sayfa Eczacılık Fakültesi tarafından en son 02.11.2014 09:59:08 tarihinde güncellenmiştir.