Marmara Eczacılık Kulübü 5 Aralık 2014 tarihinde Türkiye'nin en büyük eczanesi Bağcılar May Eczanesini ziyaret etti. Eczane işletmeciliği, son yasal düzenlemelerin getirdikleri, eczanede hasta-eczacı iletişimi ve ilaç dışı ürünlerin hastaya sunulması hakkında tecrübeli eczacılardan bilgi edinilen gezi, karşılıklı soru-cevap şeklinde devam etti.
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/Etkinlikler/2014/Aralık/MAY1.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/Etkinlikler/2014/Aralık/MAY2.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/Etkinlikler/2014/Aralık/MAY3.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/Etkinlikler/2014/Aralık/MAY4.jpg)
Bu sayfa Eczacılık Fakültesi tarafından en son 14.12.2014 14:37:18 tarihinde güncellenmiştir.