Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Mezunlar Derneği Yönetim ve Denetleme Kurulu üyeleri , aynı zamanda 2015-2018 Dönemi Dernek Başkanı da olan Fakülte Dekanımızı ziyaret ettiler. Derneğin yapacağı Önlük giydirme Töreni ve 1990 mezunlarının 25.yıl plaket töreni , Farmavizyon Fuarında mezunlar için etkinliklerinden bahsettiler. Yeni dönemde Dekanımıza başarılar dileyerek, dernek olarak mezun-öğrenci-Fakülte işbirliğine önem verdiklerini belirttiler.
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/mezunlardernegiziy2102015/thumb_2.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/mezunlardernegiziy2102015/thumb_3.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/mezunlardernegiziy2102015/thumb_4.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/mezunlardernegiziy2102015/thumb_6.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/mezunlardernegiziy2102015/thumb_1.jpg)
Bu sayfa Eczacılık Fakültesi tarafından en son 16.10.2019 14:44:19 tarihinde güncellenmiştir.