FARKAKADEMİ kulübü tarafından organiza edilen etkinlikte öncelikle öğrencilerimize Prof. Dr. Mesut Sancar tarafından D vitamini önemi ve farkındalığı hakkında eğitim verildi. Saha çalışmamızda Süreyya Operası önünde halkı D vitaminin önemi hakkında bilinçlendirmeyi amaçladık. D vitaminin önemini, eksikliğinde görülen rahatsızlıklar hakkında farkındalık gerçekleştirildi.
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2024/07/12633/_thumb/2.png)
Bu sayfa Eczacılık Fakültesi tarafından en son 07.07.2024 11:27:28 tarihinde güncellenmiştir.