Fakültemizin özellikle birinci sınıf öğrencilerine yönelik ve tüm öğrencilerin katılımına açık olarak düzenlenen , Fakültemiz Anabilim Dalları, Öğrenci Klüpleri, Erasmus, Mezunlar Derneği ve Fakültemiz Marmara Eczacılık Dergisi standlarının yer aldığı "Açılış Haftası Etkinliği" 12 Ekim -16 Ekim 2015 tarihleri arasında fakültemiz öğrenci koridorlarında gerçekleştirilmiştir. Etkinlik kapsamında Anabilim Dalları araştırma olanaklarını ve akademik faaliyetlerini; Öğrenci Klüpleri, Erasmus ve Mezunlar Derneği ise faaliyetlerini paylaşmışlardır. Açılış Haftası Etkinliğine çok sayıda öğretim üye ve elemanı katılmış olup, öğrencilerimiz yoğun ilgi göstermiştir.
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/açılış haftası 2015/thumb_IMG_3001.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/açılış haftası 2015/thumb_IMG_2373.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/açılış haftası 2015/thumb_IMG_2378.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/açılış haftası 2015/thumb_IMG_2397.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/açılış haftası 2015/thumb_IMG_2398.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/açılış haftası 2015/thumb_IMG_2401.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/açılış haftası 2015/thumb_IMG_2405.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/açılış haftası 2015/thumb_IMG_2406.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/açılış haftası 2015/thumb_IMG_2408.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/açılış haftası 2015/thumb_IMG_2411.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/açılış haftası 2015/thumb_IMG_2414.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/açılış haftası 2015/thumb_IMG_2427.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/açılış haftası 2015/thumb_IMG_2433.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/açılış haftası 2015/thumb_IMG_2436.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/açılış haftası 2015/thumb_IMG_2437.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/açılış haftası 2015/thumb_IMG_2960.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/açılış haftası 2015/thumb_IMG_2961.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/açılış haftası 2015/thumb_IMG_2976.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/açılış haftası 2015/thumb_IMG_2983.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/açılış haftası 2015/thumb_IMG_2986.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/açılış haftası 2015/thumb_IMG_2988.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/açılış haftası 2015/thumb_IMG_2990.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/açılış haftası 2015/thumb_IMG_2992.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/açılış haftası 2015/thumb_IMG_2993.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/açılış haftası 2015/thumb_IMG_2996.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/açılış haftası 2015/thumb_IMG_2998.jpg)
Bu sayfa Eczacılık Fakültesi tarafından en son 19.10.2015 21:20:34 tarihinde güncellenmiştir.