Fakültemizin Bilim Saati Etkinliği kapsamında 13 Nisan 2016 Çarşamba günü Fakültemiz öğretim üyesi Yrd.Doç.Dr. Gökçen YAŞAYAN, Prof.Mustafa Nevzat Salonunda “DNA-polimer Hibrit Sistemleri ve Karakterizasyonu ” başlıklı bir seminer vermiştir. Hocamız konuşmasında Atomik Kuvvet Mikroskobunun çalışma prensibinden bahsedip, doktorası sırasında çalıştığı DNA-Polimer Hibrit sistemlerini anlatmıştır. Ayrıca sunum başlangıcında Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencilerinden Oktay MERCAN ve Deniz DEMİRCİ 10 dakikalık yan Flüt dinletisi sunmuşlardır.
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/2016/bilim saati etkinliği 6/thumb_IMG_6118.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/2016/bilim saati etkinliği 6/thumb_IMG_6123.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/2016/bilim saati etkinliği 6/thumb_IMG_6129.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/2016/bilim saati etkinliği 6/thumb_IMG_6136.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/2016/bilim saati etkinliği 6/thumb_IMG_6138.jpg)
Bu sayfa Eczacılık Fakültesi tarafından en son 20.04.2016 13:55:03 tarihinde güncellenmiştir.