27 Kasım Cuma saat 10.00'da HACI MALİKE MEHMET BİLEYDİ ANADOLU LİSESİ’nden 60 öğrenci Okul Müdürü Oktay Elmalı ve Öğretmenleri Nurettin Polat, Müjgan Polatçı, Seçkin Kaplan ve Derya Kara ile fakültemizi ziyaret etti. Açılış konuşmasını sayın dekanımız Prof.Dr. Ş.Güniz Küçükgüzel yaptıktan sonra öğretim üyemiz Yrd.Doç.Dr. Sevgi Karakuş ve Arş.Gör. Ceyda Ekentok fakültenin tanıtımını gerçekleştirdi.
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/Hacı Malike Mehmet Bileydi Anadolu Lisesi 2015/thumb_DSC_0691.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/Hacı Malike Mehmet Bileydi Anadolu Lisesi 2015/thumb_DSC_0696.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/Hacı Malike Mehmet Bileydi Anadolu Lisesi 2015/thumb_DSC_0710.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/Hacı Malike Mehmet Bileydi Anadolu Lisesi 2015/thumb_DSC_0712.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/Hacı Malike Mehmet Bileydi Anadolu Lisesi 2015/thumb_DSC_0723.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/Hacı Malike Mehmet Bileydi Anadolu Lisesi 2015/thumb_DSC_0724.jpg)
Bu sayfa Eczacılık Fakültesi tarafından en son 04.12.2015 20:59:09 tarihinde güncellenmiştir.