Komisyonlar

ECZACILIK FAKÜLTESİ KOMİSYONLARI

EĞİTİM-ÖĞRETİM KOMİSYONU

Prof.Dr. H.Kübra ELÇİOĞLU (Başkan)

Doç.Dr. Esra TATAR

Prof.Dr. Azize ŞENER, Biyokimya AD.

Prof.Dr. Sinem GÖKTÜRK, Eczacılık Temel Bilimleri AD.

Prof.Dr. Mesut SANCAR, Klinik Ecz. AD.

Prof.Dr. Levent KABASAKAL, Farmakoloji AD

Prof.Dr. İlkay KÜÇÜKGÜZEL, Farmasötik Kimya AD.

Prof.Dr. Ümran SOYOĞUL GÜRER, Farmasötik Mikrobiyoloji AD.

Prof.Dr. Leyla BİTİŞ, Farmakognozi AD.

Prof.Dr. Timuçin UĞURLU, Farmasötik Teknoloji AD.

Prof.Dr. Ali Demir SEZER, Farmasötik Biyoteknoloji AD.

Doç.Dr.Dilek Bilgiç ALKAYA, Analitik Kimya AD

Doç.Dr. Gizem BULUT, Farmasötik Botanik AD.

Dr.Öğr.Üyesi G.Hale ÖZCÖMERT COŞKUN, Eczacılık İşletmeciliği AD.

Dr.Öğr.Üyesi Seher KARSLI ÇEPPİOĞLU Farmasötik Toksikoloji AD

Dr.Öğr.Üyesi Ismail ŞENKARDEŞ

Arş.Gör. Ayşe Nur YAVUZ

 

E-BÜLTEN ve WEB SİTESİ KOMİSYONU

Dr.Öğr.Üyesi Muhammed Emin ÇAM (Başkan)

Dr.Öğr.Üyesi Songül TEZCAN

Arş.Gör.Dr. Turgut ŞEKERLER

Arş.Gör. Tuğçe DİKPINAR

 

EĞİTİM-ÖĞRETİM REHBERİ ve EĞİTİM-ÖĞRETİM BROŞÜRÜ KOMİSYONU

Prof.Dr. H.Kübra ELÇİOĞLU (Başkan)

Doç.Dr. Esra TATAR

Prof.Dr. Bedia KAYMAKÇIOĞLU

Prof.Dr. Levent KABASAKAL

Prof.Dr. Mesut SANCAR

Prof.Dr. Şermin TETİK

Dr.Öğr.Üyesi Ayşen KURT CÜCÜ

Dr.Öğr.Üyesi Pervin RAYAMAN

Dr.Öğr.Üyesi Gökçen YAŞAYAN

Doç.Dr. Turgut TAŞKIN

Dr.Öğr.Üyesi Ayfer BECEREN

Dr.Öğr.Üyesi Fatih TOK

Dr.Öğr.Üyesi Ahmet DOĞAN

Arş.Gör. Ceyda EKENTOK ATICI

 

STAJ KOMİSYONU

Doç.Dr. Esra TATAR (Başkan)

Dr.Öğr.Üyesi Sevinç ŞAHBAZ

Ahmet GÜNAY (Muhasebe  Bürosu)

 

ENDÜSTRİ STAJI

Prof.Dr. Ali Demir SEZER (Koordinatör)

Doç.Dr. Oya KERİMOĞLU

Prof.Dr. İlkay KÜÇÜKGÜZEL

Prof.Dr. Timuçin UĞURLU

Prof.Dr. Ali Demir SEZER

Doç.Dr. Sevgi KARAKUŞ

Dr.Öğr.Üyesi Emine ALARÇİN

Dr.Ecz.Oğuzhan AYDEMİR-İstanbul İlaç Sanayii ve Ticaret A.Ş.

 

UYGULAMA ECZANESİ STAJI 

Dr.Öğr.Üyesi Hale ÖZCÖMERT COŞKUN (Koordinatör)

Uzm.Eczacı Aylin SANCAR

Ecz. Müge YEŞİLDAĞ

Ecz. Esra DALKILIÇ

Ecz. Zeynep SAYIN

 

HASTANE ECZANESİ STAJI

Prof.Dr. Mesut SANCAR (Koordinatör)

Prof.Dr. Şule RABUŞ APİKOĞLU

Doç.Dr. Betül OKUYAN

Dr.Öğr.Üyesi Halil AKSOY

Dr.Öğr.Üyesi Songül TEZCAN

Arş.Gör. Hilal KÖSE SARI

Uzm.Ecz. Senem Özgür SARI

Uzm.Ecz. Divin SEVGEN

Ecz. Yasin Murat KOÇBERBER

Ecz. Hakkı ÖZÇELİK

Ecz. Aslı YILDIRIM

Ecz. Aylin ALTANLAR

Ecz. Aytül KÖSEOĞLU

Ecz. Anıl SÖNMEZ

Uzm.Ecz. Ayşe Eda ACAR

Uzm.Ecz. Hatice Ikra DUMLU

 

ECZANE STAJI

Prof.Dr. Azize ŞENER (Koordinatör)

Dr.Öğr.Üyesi Seher KARSLI ÇEPPİOĞLU

Dr.Öğr.Üyesi Ayfer BECEREN

Dr.Öğr.Üyesi Pelin SÜZGÜN

Arş.Gör. Setenay ÖZER

Arş.Gör. Hilal KÖSE SARI

Ecz.Esra DALKILIÇ

Ecz.N.Müge YEŞİLDAĞ

Ecz. Zeynep SAYIN

Ecz. Tahir ÖZELÇİ (Malatya Ecz.Odası Bşk.)

Ecz. Onur Ferhat KARACAN (Samsun Ecz.Odası Bşk.)

Dr.Ecz. Ozan TEKDEMİR

Ecz. Ediz GÜMÜŞEL

Ecz. Muhammed İkbal ÖNALAN

Ecz. Mustafa Fatih ÇEKEN

 

STRATEJİ GELİŞTİRME KOMİSYONU

Prof.Dr. H.Kübra ELÇİOĞLU Dekan, Farmakoloji AD

Dr.Öğr.Üyesi M. Emin ÇAM (Koordinatör)

Doç.Dr. Esra TATAR Dekan Yrd. Farmasötik Kimya AD

Prof.Dr. Leyla BİTİŞ, Farmakognozi AD

Prof.Dr. Sinem GÖKTÜRK Temel Eczacılık Bilimleri Bölüm Bşk Eczacılık Temel Bilimleri AD

Prof.Dr. Gülgün TINAZ, Eczacılık Temel Bilimleri AD

Prof.Dr. Mesut SANCAR, Eczacılık Meslek Bilimleri Bölüm Bşk.,Klinik Eczacılık AD

Prof.Dr. Şermin TETİK, Biyokimya AD

Prof.Dr. Azize ŞENER, Biyokimya AD

Prof.Dr. Ali Demir SEZER Farmasötik Biyoteknoloji AD

Doç.Dr.Üyesi Sevgi KARAKUŞ  Mezunlar Derneği Bşk.Yrd.

Dr.Öğr.Üyesi Erkan RAYAMAN, Farmasötik Mikrobiyoloji AD

Dr.Öğr.Üyesi Gökçen YAŞAYAN, F.Teknoloji AD.

Doç.Dr. Turgut Taşkın, Farmakognozi AD

Dr.Öğr.Üyesi Necla KULABAŞ

Dr.Öğr.Üyesi Aslı TÜRE Farmasötik Kimya AD

Arş.Gör. Setenay ÖZER

Ayten VELİOĞLU AKTAŞ, Fakülte Sekreteri

Uzm. Ecz.Aylin SANCAR, Kalite Koordinatörü

Reyhan BAKI,  Öğrenci İşleri Bürosu Sorumlusu

Şef Sinan MERAL Personel İşleri Bürosu Sorumlusu

Ecz. Fatih YETER Mezun, dış paydaş

Özge Sıla ŞİNİK (Marmara Eczacılık Kulübü Bşk)

Kemal KALE (Farmakademi Kulübü Bşk.)

Hilal BİRİNCİ (MUPSA Bşk)

İlayda Derya DEMİRYÜREK (Girişimci Eczacılar Topluluğu Kulübü Bşk.)

 

MÜZE KOMİSYONU

Prof.Dr. Hatice Kübra ELÇİOĞLU

Prof.Dr. Ali Demir SEZER (Başkan)

Dr.Öğr.Üyesi Ahmet DOĞAN

Dr.Öğr.Üyesi Ismail ŞENKARDEŞ

Dr.Öğr.Üyesi Serap KARADERİ

Ecz.Eyüp Talha KOCACIK

 

BURS VE YURTLAR KOMİSYONU

Doç.Dr. Esra TATAR (Başkan)

Prof.Dr. Sinem GÖKTÜRK

Prof.Dr. Mesut SANCAR

Prof.Dr. Timuçin UĞURLU

 

BURS ALT KOMİSYONU

Doç.Dr. Turgut TAŞKIN (Başkan)

Prof.Dr. Gülgün TINAZ

Doç.Dr. Betül OKUYAN

Dr.Öğr.Üyesi Ayfer BECEREN

Dr.Öğr.Üyesi Serap AYAZ SEYHAN

Dr.Öğr.Üyesi Suna ÖZBAŞ

Dr.Öğr.Üyesi Pervin RAYAMAN

 

M.Ü. YAYIN ALT KOMİSYONU

Prof.Dr. Hatice Kübra ELÇİOĞLU (Başkan)

Doç.Dr. Esra TATAR

Prof.Dr. Şermin TETİK

Prof.Dr. Gülgun TINAZ

Prof.Dr. Oya KERİMOĞLU

Doç.Dr. Betül OKUYAN

Dr.Öğr.Üyesi Suna ÖZBAŞ

Dr.Öğr.Üyesi Seher KARSLI ÇEPPİOĞLU

 

SOSYAL ve KÜLTÜREL ETKİNLİKLER KOMİSYONU   

Dr.Öğr.Üyesi Ahmet DOĞAN (Spor Sorumlusu- Başkan)

Arş.Gör. Ceyda EKENTOK ATICI (Bayan Voleybol Sorumlusu)

Prof.Dr. İlkay KÜÇÜKGÜZEL (Futbol Sorumlusu)

Arş.Gör. Turgut ŞEKERLER (Erkek Voleybol ve Basketbol Sorumlusu)

 

DERS ve SINAV PROGRAMLARINI HAZIRLAMA KOMİSYONU

Doç.Dr. Esra TATAR (Başkan)

Dr.Öğr.Üyesi M.Emin ÇAM

Doç.Dr. Yeşim TALMAN

Dr.Öğr.Üyesi Ali ŞEN

Dr.Öğr.Üyesi İsmail ŞENKARDEŞ

Öğr.Gör.Dr. Gökçen YAŞAYAN

Öğr.Gör.Dr. Serap AYAZ SEYHAN

Dr.Öğr.Üyesi Tuğçe YEŞİL DEVECİOĞLU

Dr.Öğr.Üyesi Fatih TOK

Ayten VELİOĞLU AKTAŞ

 

MUAFİYET VE İNTİBAK KOMİSYONU

Prof. Dr. H. Kübra ELÇİOĞLU (Başkan)

Doç.Dr. Esra TATAR

Dr.Öğr.Üyesi M. Emin ÇAM

Doç.Dr.Elif Çalışkan SALİHİ

Dr.Öğr.Üyesi Emine ALARÇİN

Doç.Dr. Ali ŞEN

Dr.Öğr.Üyesi Seher KARSLI ÇEPPİOĞLU

Dr.Öğr.Üyesi Sevil ŞENKARDEŞ

Dr.Öğr.Üyesi Ahmet DOĞAN

Arş.Gör.Dr. Turgut ŞEKERLER

 

YABANCI ÖĞRENCİLERLE İLETİŞİM KOMİSYONU

Prof.Dr. Hatice Kübra ELÇİOĞLU (Dekan)

Doç.Dr. Esra TATAR (Dekan Yardımcısı)

Dr.Öğr.Üyesi Muhammet Emin ÇAM (Dekan Yardımcısı)

Doç.Dr. Betül OKUYAN

Dr.Öğr.Üyesi Gökçen YAŞAYAN


Bu sayfa Eczacılık Fakültesi tarafından en son 21.01.2021 15:32:11 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM