Fakülte Dekanımız Prof Dr Güniz Küçükgüzel Malatya da İnönü Üniversitesi Eczacılık Fakültesi ev sahipliği yaptığı Dekanlar konseyi toplantısına katılmıştır. Staj-eczçep konusunda ve ECZDEK web sayfası hakkında sunum yapmıştır
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/2019/dekanlar konsey /thumb_1.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/2019/dekanlar konsey /thumb_2.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/2019/dekanlar konsey /thumb_3.jpg)
Fakülte Dekanımız Prof Dr Güniz Küçükgüzel Malatya da İnönü Üniversitesi Eczacılık Fakültesi ev sahipliği yaptığı Dekanlar konseyi toplantısına katılmıştır. Staj-eczçep konusunda ve ECZDEK web sayfası hakkında sunum yapmıştır