Kartal/Hürriyet Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi fakültemizi ziyaret etti. 16 Mayıs 2022 tarihinde saat 11:00’de tanıtım koordinatör üyemiz Dr. Öğr. Üyesi Fatih Tok, Kartal/Hürriyet Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine fakültemiz hakkında bilgiler sundu. Fakültemiz tanıtımına 2. Sınıf öğrencimiz Taner Çelikçi de eşlik etti. Fakültemizi ziyaret eden Kartal/Hürriyet Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine, okul Rehber öğretmeni Fatma Elmastaş’a ve öğretmenlerine teşekkür eder, girecekleri sınavlarda başarılar dileriz.
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2022/05/9463/_thumb/WhatsApp Image 2022-05-16 at 19.53.44.jpeg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2022/05/9463/_thumb/WhatsApp Image 2022-05-16 at 19.53.45 (1).jpeg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2022/05/9463/_thumb/WhatsApp Image 2022-05-16 at 19.53.45.jpeg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2022/05/9463/_thumb/WhatsApp Image 2022-05-16 at 19.53.42.jpeg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2022/05/9463/_thumb/WhatsApp Image 2022-05-16 at 19.53.43.jpeg)