Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Tercih ve Tanıtım Günleri 27-29 Temmuz 2022 tarihlerinde, Göztepe Kampüsü Ömer Halisdemir Spor Salonu'nda ve Başıbüyük Yerleşkesi Eczacılık Fakültesi’nde yoğun bir talep ile gerçekleşti. Tanıtım koordinatörümüz Doç.Dr. Sevgi Karakuş ve Tanıtım Koordinatörlüğü üyelerimiz Dr.Öğr. Üyesi Songül Tezcan, Dr.Öğr. Üyesi Fatih Tok, Arş.Gör. Setenay Özer Önder ve Arş.Gör. Tuğçe Dikpınar ile öğrencilerimiz Beyza Hayroviç, Seyda İkra Özdem ve Özgür Adem Girişken, aday öğrencilere üniversitemiz ve fakültemiz hakkında bilgiler verdi.
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2022/07/10003/_thumb/tanıtım 7.jpeg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2022/07/10003/_thumb/tanıtım 8.jpeg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2022/07/10003/_thumb/tanıtım 9.jpeg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2022/07/10003/_thumb/tanıtım 10.jpeg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2022/07/10003/_thumb/tanıtım 1.jpeg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2022/07/10003/_thumb/tanıtım 2.jpeg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2022/07/10003/_thumb/tanıtım 3.jpeg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2022/07/10003/_thumb/tanıtım 4.jpeg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2022/07/10003/_thumb/tanıtım 5.jpeg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2022/07/10003/_thumb/tanıtım 6.jpeg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2022/07/10003/_thumb/tanıtım 20.jpeg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2022/07/10003/_thumb/tanıtım 21.jpeg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2022/07/10003/_thumb/tanıtım 12.jpeg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2022/07/10003/_thumb/tanıtım 13.jpeg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2022/07/10003/_thumb/tanıtım 14.jpeg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2022/07/10003/_thumb/tanıtım 15.jpeg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2022/07/10003/_thumb/tanıtım 16.jpeg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2022/07/10003/_thumb/tanıtım 17.jpeg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2022/07/10003/_thumb/tanıtım 19.jpeg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2022/07/10003/_thumb/tanıtım 22.jpeg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2022/07/10003/_thumb/tanıtım 23.jpeg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2022/07/10003/_thumb/tanıtım 24.jpeg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2022/07/10003/_thumb/tanıtım 25.jpeg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2022/07/10003/_thumb/tanıtım 26.jpeg)