Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi, ‘’2023 yılı YÖK Engelsiz Üniversiteler Bayrak Yarışmasında’’ “Sosyo-Kültürel Faaliyetlere Erişilebilirlik” kategorisinde mavi bayrak ve “Mekanda Erişilebilirlik” kategorisinde ise, Turuncu Bayrak ödüllerini almaya hak kazanmıştır.
Marmara Üniversitesi’nin 7 bayrak ödülü aldığı, “Engelsiz Üniversitelere Bayrak ve Nişan” ödülü töreninde, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Kurt, ödüllerini YÖK Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar’dan almıştır. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2023/06/11045/_thumb/ax.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2023/06/11045/_thumb/av.jpg)