Marmara Eczacılık Kulübü, Fakülte öğrencilerine yönelik olarak 24.02.2016 Çarşamba günü Amfi-1'de Fakültemiz mezunu ve aynı zamanda Galepharma ilaç Mesul Müdür ve Kalite Güvence Sorumlusu Ecz.Onur Şimşek'in katıldığı "İlaç Sanayiinde Departman Tanıtımı" konulu bir seminer düzenlemişlerdir. Öğrenciler seminere yoğun ilgi göstermişlerdir.
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/2016/onur şimşek le söyleyişi/thumb_IMG_2311.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/2016/onur şimşek le söyleyişi/thumb_IMG_2317.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/2016/onur şimşek le söyleyişi/thumb_20160224_125755.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/2016/onur şimşek le söyleyişi/thumb_IMG_2333.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/2016/onur şimşek le söyleyişi/thumb_IMG_2295.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/fotolar/Galeri/2016/onur şimşek le söyleyişi/thumb_IMG_2344.jpg)
Bu sayfa Eczacılık Fakültesi tarafından en son 07.03.2016 10:22:08 tarihinde güncellenmiştir.