FarmAkademi kulübü kanser ile ilgili farkındalık yaratmak ve 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası vesilesi ile onlara destek vermek adına 6 Kasım 2019 tarihinde Fakültemiz giriş holünde 'Yaşama El Ver' standı kurmuştur. LÖSEV Aktif İletişim Koordinatörü Yaprak Çalıkıran 'Kampüste LÖSEV' başlıklı bir sunum yaparak öğrencileri kanser konusunda bilgilendirmiştir.
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2019/12/_thumb/IMG-20191106-WA0033.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2019/12/_thumb/IMG-20191106-WA0035.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2019/12/_thumb/IMG-20191106-WA0037.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2019/12/_thumb/IMG-20191106-WA0038.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2019/12/_thumb/20191212_214548.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2019/12/_thumb/20191212_214628.jpg)
![](https://eczacilik.marmara.edu.tr/dosya/ecz/galleries/2019/12/_thumb/20191212_214747.jpg)
Bu sayfa Eczacılık Fakültesi tarafından en son 15.12.2019 22:13:06 tarihinde güncellenmiştir.